Zamość: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Projekcje na Rynku Wielkim

  • 06.08.2017, 06:00 (aktualizacja 06.08.2017, 06:42)
  • ak
Zamość: Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Projekcje na Rynku Wielkim Organizatorzy
Filmowe Lato z Orange i Multikinem ruszyło w czerwcu. W tym miesiącu dotrze do Zamościa. Filmy w plenerze oglądać będzie można przez trzy sierpniowe wieczory na Rynku Wielkim. Seanse są darmowe.

Na mapie Filmowego Lata z Orange i Multikinem znalazły się w sumie 34 miejscowości. To m.in. Cisna, Żywiec, Kołobrzeg, Białowieża, Białka Tatrzańska i Zamość. Plenerowe kino do 17 września ma zorganizować w sumie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i tytułów wprawiających w doskonały nastrój.

W zamojskiej odsłonie wydarzenia znajdą się hity takie jak „Zacznijmy od nowa” (18 sierpnia). To niebanalna historia miłosna z błyskotliwym humorem, szczyptą życiowej mądrości i mnóstwem dobrej muzyki.

W ciepły letni wieczór sprawdzić się powinna także „Podróż na sto stóp” (16 sierpnia), czyli urocza opowieść o ludziach odkrywających w sobie dobro.

Będzie też polskie kino. Organizatorzy chcą udowodnić, że ma się ono naprawdę nieźle, czego przykładem choćby „Chce się żyć” (17 sierpnia) – historia opowiedziana błyskotliwie i z humorem, z genialną rolą Dawida Ogrodnika, która pogodziła widzów i krytyków zdobywając laury festiwalowe i uznanie publiczności międzynarodowej.

Wszystkie projekcje na Rynku Wielkim w Zamościu zaczynać się mają o godz. 22.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hhhhhhh
Hhhhhhh 07.08.2017, 11:41
Szkoda że nie o 24

Pozostałe