Uwaga, kierowcy! Trwa policyjna akcja "Prędkość"

  • 29.07.2017, 07:00
  • ak
Uwaga, kierowcy! Trwa policyjna akcja "Prędkość" policja.pl
Od piątku do niedzieli (28-30 lipca) w całej Polsce, a więc również w naszym regionie, trwa policyjna akcja „Prędkość”. Mundurowi kontrolują czy kierowcy stosują się do przepisów. Te weekendowe, wzmożone działania mają zapobiegać wypadkom drogowym.

W ramach akcji policjanci drogówki skupiają się głównie na kontrolach pod kątem przekroczenia prędkości.  Ale przy okazji sprawdzają, czy kierowcy nie jeżdżą pod wpływem alkoholu, kontrolują stan techniczny pojazdów. Uwadze funkcjonariuszy nie umkną także niezapięte pasy bezpieczeństwa, czy też dzieci, które nie zostały odpowiednio usadzone w fotelikach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe