Zamość: Wędrująca Estrada 2017 odwiedziła os. Planty (ZDJĘCIA, FILMY)

  • 28.07.2017, 08:00 (aktualizacja 28.07.2017, 08:22)
  • ak
Zamość: Wędrująca Estrada 2017 odwiedziła os. Planty (ZDJĘCIA, FILMY) Anna Szewc
W czwartek minęło w Zamościu kolejne fantastyczne popołudnie. Tym razem okazję do udziału w plenerowej zabawie mieli mali i duzi mieszkańcy os. Planty, które odwiedziała Wędrująca Estrada. Znowu była moc atrakcji, a na finał koncert zespołu Solaris.

Tegoroczna Wędrująca Estrada, organizowana przez zarządy zamojskich osiedli i Zamojski Dom Kultury odbywa się pod hasłem "Postaw na rodzinę". W czwartek (27 lipca), podobnie jak wcześniej na os. Karolówka i os. św. Piątka, także na Plantach bawiły się całe rodziny.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Były konkursy dla dzieci, pokazy, zabawy teatralne, warsztaty. Dużo muzyki, śpiewu i tańca. Można było poszaleć pod sceną, ale też rozsiąść się wygodnie na piknikowym kocu czy leżaku.

Na finał wystąpił zamojski zespół Solaris. Publiczność była zachwycona i największe przeboje grupy śpiewała razem z wokalistą Piotrem Wójcikiem.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejny rodzinny osiedlowy piknik Wędrującej Estrady w przyszłym tygodniu. Pełny harmonogram w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe