Zamość: Warsztaty dla taty. By lepiej poznał swoje dziecko

  • 28.07.2017, 07:00
  • ak
Zamość: Warsztaty dla taty. By lepiej poznał swoje dziecko freeimages.com
Każde dziecko ma jakiś talent. Byłoby znakomicie, gdyby miało jak najlepsze warunki do tego, by go rozwijać. Temu, m.in. poświęcone są warsztaty dla ojców „Tato – Odkrywca Talentów”, które odbędą się niebawem w Zamościu.

"Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko rozwijało swój potencjał, realizowało marzenia, w przyszłości zdobyło ciekawą pracę i „do czegoś w życiu doszło”. Jednak nie każdy wie, jak pomóc mu odkryć jego niepowtarzalny talent" - przekonują organizatorzy przedsięwzięcia z inicjatywy Tato.Net, którzy zapraszają ojców na warsztaty „Tato – Odkrywca Talentów”. Ma to być ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności poznawania talentów swoich dzieci.

Zajęcia planowane w Zamościu na 1-2 września poprowadzi licencjonowany trener Tato.Net dr hab. Grzegorz Grochowski. Dzięki dofinansowaniu projektu przez Urząd Miasta Zamość, koszt dla uczestników to zaledwie 30 zł.

Podczas warsztatów, ich uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie są czynniki wspierające rozwój talentu. Poznają strategie i narzędzia odkrywania uzdolnień dziecka, ale też bariery, które mogą temu przeszkodzić. Poznają również ojcowskie sposoby wspierania rozwoju. Nauczą się, jak ulepszyć organizację pracy, wypoczynku i stylu życia dziecka.

Więcej szczegółów przedsięwzięcia na internetowej stronie tato.net.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe