Gm. Tomaszów Lubelski: Strażacy z Jezierni zorganizowali we wsi boisko

  • 26.07.2017, 16:15 (aktualizacja 27.07.2017, 04:59)
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Strażacy z Jezierni zorganizowali we wsi boisko OSP Jeziernia/Facebook
Nie trzeba było wielkich nakładów finansowych, ani przetargów. Wystarczyły dobre chęci i zapał do pracy. Dzięki strażakom z OSP w Jezierni (gm. Tomaszów Lubelski) we wsi powstało boisko do gry w siatkówkę.

Wielkich meczów rozgrywać na nim nie można, ale do tego, by spędzić aktywnie czas jest wystarczające. W Jezierni w siatkówkę pograć można przy remizie OSP. Mogli liczyć na pomoc. Siatkę dostarczył im Piotr Dżugaj, a Piotr Wójtowicz zasponsorował słupki.

Ale to nie koniec. Bo dzielni druhowie mają też inne plany "inwestycyjne". 

–  W najbliższy dniach chcemy zamontować również kosze do gry w koszykówkę, a także poprawić stan boiska do piłki nożnej na placu imprezowy. Naszym celem jest zorganizowanie bezpiecznego miejsca do aktywności fizycznej dla naszych mieszkańców, boisko do siatkówki jest na ogrodzonym placu – napisali na swoim facebookowym profilu druhowie.

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe