Rowerem dookoła Zamościa. Powstają nowe ścieżki

  • 27.07.2017, 06:00
  • mk
Rowerem dookoła Zamościa. Powstają nowe ścieżki mk
W Zamościu powstają kolejne ścieżki rowerowe. – Jeszcze w tym roku miasto będzie opasane pierścieniem ścieżek rowerowych, a to oznacza ponad 20 km tras dla jednośladów – zapowiada prezydent Andrzej Wnuk.

Niedawno oddano do użytku ścieżkę rowerową o długości 1115 metrów. Ścieżka biegnie od ul. Okrzei (od strony osiedla Janowice) do ul. Aleje 1 Maja. Ścieżka dla pieszych i rowerzystów znajduje się w malowniczej okolicy nad rzeką Łabuńką. Jest nowa, szeroka, a od strony rzeki, dla bezpieczeństwa użytkowników, została odgrodzona poręczami. Ścieżka składa się z dwóch odcinków. Na długości 685 metrów położono chodnik z kostki betonowej szeroki na 1,5 metra i zrobiono asfaltową ścieżkę dla rowerzystów o szerokości 2 metrów. Na pozostałym odcinku 430 metrów znajduje się wspólny ciąg pieszo-rowerowy o szerokości 2,5 metra. Koszt tej inwestycji to 1 159 749,47 zł brutto.

Trwa budowa ścieżki rowerowej na ulicy Legionów...

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kolarz
kolarz 27.07.2017, 17:26
a z rowerem nie można spać? Aby się obejrzeć to baba na rowerze Trochę umiaru
Pozostałe