Zamość: Dawny WORD ponownie na sprzedaż

  • 26.07.2017, 05:42
  • mk
Zamość: Dawny WORD ponownie na sprzedaż mk
Nie doszło do porozumienia między WORD a miastem w sprawie zagospodarowania nieruchomości przy ul. Droga Męczenników Rotundy 2. Ogłoszono kolejny przetarg na zbycie nieruchomości.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu ma nową, piękną siedzibę przy ulicy Kilińskiego 84. Ze starą przy ul. Droga Męczenników Rotundy 2. dyrekcja WORD ma kłopot. 

Do tej pory, mimo kilku przetargów i obniżania cen, nikt nie zdecydował się na zakup terenu znajdującego się w zabytkowej części miasta. Nieruchomość jest kłopotliwa chociażby ze względu na to, że wojewódzki konserwator zabytków nie zgadza się na jakiekolwiek prace budowlane w tym miejscu.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe