Gm. Zamość: Z pomidorem i papryką - rodzinna impreza w Jatutowie

  • 24.07.2017, 10:09 (aktualizacja 24.07.2017, 10:10)
  • ak
Gm. Zamość: Z pomidorem i papryką - rodzinna impreza w Jatutowie
Kilka godzin zabawy szykuje się na najbliższy weekend w Jatutowie pod Zamościem, gdzie odbędzie się impreza pod hasłem "Pomidor i papryka". Na rodzinny festyn zapraszają samorząd gminy Zamość i lokalna społeczność sołectwa Jatutów.

Plenerowy piknik ma się rozpocząć w sobotę (29 lipca) o godz. 16 na placu przy świetlicy w Jatutowie. Zaraz po oficjalnym powitaniu na scenie pojawi się zespół Ale Cantare z Płoskiego. Będą także pokazy pierwszej pomocy i młodych talentów.

Nie zabraknie kulinarnych porad. O wykorzystaniu w kuchni pomidorów i papryki opowie Edyta Szast. Będzie też koncert grupy Ogrodniczki i występ kabaretu "Taka potrzeba" z Łapiguza. O godz. 18.30 zagra zespół The simple Things, a na koniec zaplanowano dyskotekę z DJ-em.

W trakcie trwania festynu odbywać się będą prezentacje producentów papryki i pomidora z terenu Jatutów, otwarte zostaną stoiska gastronomiczne. Przeprowadzony zostanie również konkurs "Co łączy paprykę z pomidorem?". Udział w kulinarnych zmaganiach mają brać koła gospodyń wiejskich.

Zaplanowano ponadto rodzinne zawody sportowe o puchar sołtysa Jatutowa. Specjalnie dla pań stworzona zostanie strefa relaksu ze stoiskiem kosmetycznym, pokazami makijażu i warsztatami kosmetycznymi.

Dzieciaki będą mogły bawić się na dmuchanych zamkach i brać udział w konkursach.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe