Susiec: XVI Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu już w ten weekend

  • 24.07.2017, 08:00 (aktualizacja 24.07.2017, 08:15)
  • ak
Susiec: XVI Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu już w ten weekend
To będzie już 26. edycja imprezy. Za kilka dni w Suścu odbędzie się XVI Transgraniczny Festiwal Pieśni o Roztoczu. Jednym z patronów medialnych jest Kronika Tygodnia.

Blok wydarzeń zaplanowano na nadchodzący weekend (29-30 lipca). Wszystkie odbywać się mają na placu koło Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, ul. Tomaszowska 100. Co w programie?

W sobotę (29 lipca) pierwszy koncert rozpocznie się o godz. 19, gdy na scenie wystąpi zespół „Nipper”. Później publiczność bawić się będzie podczas prezentacji grupy „Sonic”. A na koniec zaplanowano zabawę z DJ-em „Siwym”.

W niedzielę (30 lipca) o godz. 14 rozpocznie się przegląd zespołów i kapel folklorystycznych z Roztocza i Ukrainy w ramach corocznego, już XVI konkursu pieśni o Roztoczu. O godz. 17.30 organizatorzy zapraszają na koncert gwiazdy wieczoru - zespołu „Feel”.

Po koncercie komisja przedstawi rozstrzygnięcie konkursu i odbędzie ceremonia wręczenia nagród.

W dalszej części wystąpią kolejno: zespół z Ukrainy „Cvit Kulbaby”, zespół „Malibu”, a o godz. 22 odbędzie się koncert kolejnej gwiazdy wieczoru - zespołu „Power Play”.

Po koncertach odbędzie się dyskoteka prowadzona przez DJ K-Tronic.

Przez cały czas wokół placu GOK będą rozstawione stoiska z wyrobami i rękodziełami, wesołe miasteczko i wiele innych atrakcji.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe