Tomaszów Lubelski: Tryton zaprasza na wokalne warsztaty

  • 24.07.2017, 04:39 (aktualizacja 24.07.2017, 04:48)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Tryton zaprasza na wokalne warsztaty
To propozycja dla tych, którzy lubią śpiewać, kochają muzykę, chcą się kształcić, a przy okazji miło spędzić czas. Centrum Muzyczne Tryton z Tomaszowa Lubelskiego organizuje w przyszłym miesiącu warsztaty wokalne dla młodych ludzi między 7 a 19 rokiem życia. Wydarzeniu patronuje Kronika Tygodnia.

Podczas warsztatów (21-25 sierpnia), pod okiem ekspertów będzie można nauczyć się pracy nad prawidłowym oddechem, artykulacją, dykcją, emisją głosu.

– Bazując na piosenkach z gatunku muzyki rozrywkowej poszukasz odpowiedniej interpretacji tekstu. Nauczysz się jak pracować z mikrofonem, poruszać się na scenie oraz śpiewać w wielogłosie. Będziesz mógł nagrać piosenkę w wakacyjnym studiu nagraniowym.
Pięć dni pracy podsumuje koncert finałowy, podczas którego wystąpisz na scenie Amfiteatru w Tomaszowskim Parku Miejskim, a towarzyszyć Ci będą zawodowi muzycy – zachęcają organizatorzy.

Udział w warsztatach, które zakończy wielki finałowy koncert w amfiteatrze, jest płatny. Turnus kosztuje 300 zł. Aby się zapisać, należy poznać regulamin na stronie www. tryton.edu.pl, wysłać zgłoszenie na e-mail: [email protected]mail.com.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe