Zamość: Żydowskie zabytki na zdjęciach. Trwa Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA 2017

  • 22.07.2017, 13:03
  • ak
Zamość: Żydowskie zabytki na zdjęciach. Trwa Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA 2017 Organizatorzy
W czwartek (20 lipca) w Galerii BipeArt w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu otwarto jedną z wystaw zorganizowanych w ramach trwającego w mieście Międzynarodowego Festiwalu Fotografii WSCHODNIA 2017.

Autorami prac są członkowie kijowskiego FOTOKLUBU 9x12: Andriej Czekanowski, Cyba Wolodymyr, Sergij Pavlov, Muratova Galina.  

Prezentowane fotografie poświęcone są dziedzictwu kultury żydowskiej na Ukrainie. Wystawa opowiada o współistnieniu różnych narodów, wzajemnym oddziaływaniu ich kultur i szacunku dla ofiar tragicznych kart historii.

Wystawę „Zabytki żydowskie na Ukrainie” będzie można oglądać w Galerii BipeArt od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 do końca sierpnia 2017 r.

Festiwal WSCHODNIA 2017 odbywa się pod patronatem Andrzeja Wnuka, prezydenta Zamościa i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Więcej o programie Festiwalu WSCHODNIA w naszym informatorze CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe