Piłkarki Suchowiczteam wśród najlepszych

  • 20.07.2017, 16:00
  • ak
Piłkarki Suchowiczteam wśród najlepszych UKP Suchowiczteam
Co turniej, to sukces. Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam z Wólki Panieńskiej stale udowadniają swoją sportową klasę. Ostatnio, jako członkinie drużyny UKS Dubler Lublin, reprezentującej województwo lubelskie sięgnęły po wicemistrzostwo podczas Finałów Ogólnopolskiego Turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka, który rozegrano w Zamościu.

Zawody trwały trzy dni, od poniedziałku do środy (17-19 lipca). Były rozgrywane na boiskach za Rotundą. W ekipie reprezentującej Lubelszczyznę znalazły się trzy piłkarki, które na co dzień trenują w UKP Suchowiczteam: Milena Kaznowska, Oliwia Kiecana i Maria Borys.

Dziewczęta wywalczyły wicemistrzostwo ogólnopolskich zawodów. Zawodniczki trenerów Grzegorza Starczynowskiego i Wojciecha Suchowicza pokonały w turnieju: Wielkopolskę 4:0, Świętokrzyskie 2:0 i drugiego przedstawiciela z Lubelszczyzny - Grabów Szl. 7:0, Łódzkie 1:0, a w finale uległy Czwórce Radom 0:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju została zamościanka: Milena Kazanowska.

Udziałem w tych zawodach Wojciech Suchowicz zakończył trwającą dziewięć lat współpracę z UKS Dubler. Obecnie związany jest tylko z Uczniowskim Klubem Piłkarskim Suchowiczteam z siedzibą w Wólce Panieńskiej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe