Hrebenne: Litwin wiózł haszysz wart 2 mln zł! Narkotyki wywęszył pies Bryza (FILM)

  • 18.07.2017, 09:11 (aktualizacja 18.07.2017, 13:06)
  • ak
Hrebenne: Litwin wiózł haszysz wart 2 mln zł! Narkotyki wywęszył pies… NOSG
Potężny transport haszyszu nie wjechał do Polski. 63 kg narkotyków wartych, według szacunków nawet 2 mln złotych udaremnili funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Hrebennego. Pomógł im służbowy pies Bryza.

Z haszyszem wjeżdżał w piątek (14 lipca) do Polski obywatel Litwy. Nielegalny towar ukrył w audi A4. Funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się autu, by sprawdzić, czy przypadkiem nie było kradzione. Dodatkowy trop wskazał im służbowy pies Bryza. Obwąchał samochód i dał sygnał, że w jego wnętrzu mogą się znajdować narkotyki.

Haszysz w hermetycznie zamykanych paczkach był ukryty pod dywanikami samochodu.

 

 

51-letni obywatel Litwy wraz z towarem pozostaje w dyspozycji funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zabezpieczono też wart ok. 30 tys. zł samochód, w którym znajdował się nielegalny towar.

Za popełniony czyn mężczyźnie grozi grzywna i nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe