Tajemniczy Klient - Wysłannik "Kroniki Tygodnia" odwiedza sklepy

  • 18.07.2017, 05:54
  • mad.
Tajemniczy Klient - Wysłannik "Kroniki Tygodnia" odwiedza sklepy
Nie straszne mu upały, nie boi się deszczu ni chłodu. Tajemniczy Klient podróżuje po Zamojszczyźnie. W każdej chwili może odwiedzić Wasz sklep. Na początek kolejnej edycji naszej akcji skierowanej do sprzedawców odwiedził niektóre punkty w powiecie zamojskim.

Aby liczyć na upominek od Tajemniczego Klienta, należy go zachęcić do kupienia "Kroniki Tygodnia". Potem można zyskać szansę na super nagrody z wycieczką zagraniczną na czele. Co trzeba zrobić? Wystarczy przełamać nieśmiałość i dać się sfotografować, a potem wziąć udział w plebiscycie na najsympatyczniejszego sprzedawcę. Ci, którzy skorzystają z zaproszenia naszego wysłannika i zdecydują się to zrobić z pewnością nie będą żałować. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody; wycieczka zagraniczna, rower górski, sprzęt RTV i AGD. 

Dziś prezentujemy zdjęcia pierwszych odważnych.  

Zachęcamy do głosowania na swoich ulubieńców. Wycinajcie, wypełniajcie i wysyłajcie kupony  na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość lub osobiście przynoście je do redakcji.

mad.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe