Zamość: Impreza na 20-lecie Castoramy i realizacja projektów do wygrania

  • 12.07.2017, 10:00
  • ak
Zamość: Impreza na 20-lecie Castoramy i realizacja projektów do wygrania razemdamyrade.castorama.pl
Sieć sklepów Castorama świętuje 20-lecie swojej działalności w Polsce. Z tej okazji w 10 miastach zorganizowane zostaną plenerowe imprezy. W Zamościu takie wydarzenie planowane jest na sobotę 22 lipca. Już teraz można jednak głosować w internetowym plebiscycie na projekty, które z okazji jubileuszu mają szanse na finansowe wsparcie.

Szczegóły imprezy póki co nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że do Zamościa przyjedzie wielka ciężarówka Castoramy, a podczas festynu zorganizowane zostaną liczne konkursy i koncerty, zabawy manualne. Zabawa na Rynku Wielkim ma potrwać od godz. 11 do 18.

Do 22 lipca jest jeszcze trochę czasu, ale już teraz można w internecie głosować na stronie internetowej www.razemdamyrade.castorama.pl można zagłosować na jeden z trzech projektów, które mogą być zrealizowane w Zamościu.

Jeden z nich to budowa „Siłowni pod chmurką” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Ma ona być zarówno atrakcją ogólnodostępną dla mieszkańców miasta, jak i spełniać podstawowe funkcje bazy sportowej i rehabilitacyjnej placówki.

Kolejna propozycja to inicjatywa Stowarzyszenia Salvete, które chciałoby przeprowadzić remont świetlicy dla tzw. trudnej młodzieży. Przydałoby się tam wymienić oświetlenie, odnowić podłogi oraz kuchnię.

Trzeci projekt, którego inicjatorem jest UM Zamość, polega na poprawie stanu technicznego Kamienic Ormiańskich. Magistrat chce, aby w ramach akcji „Razem damy radę” pracownicy Castoramy zajęli się remontem budynku i uzupełnili ubytki, które zagrażają wyjątkowym elewacjom kamienic.

Mieszkańcy mogą głosować na wybrany projekt na stronie razemdamyrade.castorama.pl, w sklepie Castorama w Zamościu oraz podczas wydarzenia Castorama Tour, które odbędzie się 22 lipca na Rynku Wielkim. To podczas tej imprezy zostanie również ogłoszony zwycięski projekt.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe