Hrubieszów: Przy HOSiR powstanie ścianka wspinaczkowa

  • 12.07.2017, 08:17
  • ak
Hrubieszów: Przy HOSiR powstanie ścianka wspinaczkowa HOSiR
Inwestycja była kilkakrotnie przekładana, bo nie znaleziono wykonawcy, ale w końcu zgłosiła się firma, która przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zbuduje ściankę wspinaczkową.

Inwestycja powinna ruszyć niebawem i zakończyć się do 20 września. Wykonawca postawi wysoką na 8 metrów ściankę do wspinaczki z czterema stanowiskami. Całość ma kosztować ponad 175 tysięcy złotych, a część pieniędzy będzie pochodzić z "Programu rozwoju regionalnej infrastruktury sportowej", realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

W ramach tego samego zadania przy HOSiR powstał już skate parku. Niebawem gotowy będzie również kompleks sportowy przy Zespole Szkół Miejskich nr 2 (na zdjęciu).

HOSiR zachęca także do korzystania z innych urządzeń do aktywnego wypoczynku. Plenerowa siłownia została niedawno doposażona w nowy sprzęt. Teraz na 10 urządzeniach jednocześnie może ćwiczyć 16 osób.

CZYTAJ TAKŻE: HUŚTAWKA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRZY HOSIR

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe