Kierowcy szaleją na zamojskich drogach. Policja zatrzymuje uprawnienia za prędkość

  • 03.07.2017, 11:06
  • ak
Kierowcy szaleją na zamojskich drogach. Policja zatrzymuje uprawnienia za prędkość policja.pl
Są apele o zdjęcie nogi z gazu, są kary za nadmierną prędkość, ale są też kierowcy, którzy nic sobie z tego nie robią. Kilku takich zatrzymała w weekend zamojska drogówka. Wszyscy rozstali się na jakiś czas z uprawnieniami do kierowania.

Tylko w niedzielę (2 lipca) zamojscy policjanci namierzyli czterech kierowców, którzy zdecydowanie przesadzili z prędkością w terenie zabudowanym. Skończyło się to dla nich zatrzymaniem prawa jazdy, mandatami i punktami karnymi.

 W Jatutowie na drodze krajowej nr 17 policjanci zatrzymali do kontroli 29-latka, który jechał motocyklem honda. Mieszkaniec gm. Siedlce w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 126 km/h.

Z prawem jazdy na trzy miesiące rozstał się też 50-letni mieszkaniec gm. Zamość. Mężczyzna zatrzymany został w Zamościu na ul. Szczebrzeskiej. Kierując porsche przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 65 km/h.

O 57 km/h za szybko jechał również 24-letni Ukrainiec, który swoim BMW mknął ul. Legionów. W tej samej części Zamościa wpadł 25-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna kierując renaultem, przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 61 km/h.

Policjanci zatrzymali mu uprawnienia. W związku zaś z tym, że 25-latek skorzystał z przysługującego mu prawa i odmówił przyjęcia mandatu, jego sprawę rozpozna sąd.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe