Susiec: Zapisz dziecko na półkolonie w GOK

  • 03.07.2017, 10:00
  • ak
Susiec: Zapisz dziecko na półkolonie w GOK freeimages.com
W Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu zaplanowano na sierpień tygodniowe półkolonie. Wziąć w nich udział mogą dzieci w wieku 5-16 lat. Zapisy już ruszyły.

Oferta jest adresowana do dzieci, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w KRUS. Półkolonie w GOK potrwają od 4 do 10 sierpnia. W tym czasie dzieci będą miały zapewnioną nie tylko opiekę od godz. 9 do 15, ale też dwa posiłki dziennie i mnóstwo atrakcji.

W planach są gry, zabawy, zajęcia edukacyjne i wycieczki. 

Odpłatność za cały turnus to zaledwie 100 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Więcej szczegółów w GOK Susiec.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe