A niech się boją!

  • 09.09.2016, 06:46 (aktualizacja 09.09.2016, 06:52)
  • tomt
A niech się boją!
Trener PWSZ Zamość Piotr Kostrubiec zaciera z zadowolenia ręce przed rozpoczynającym się właśnie sezonem I ligi tenisa stołowego. I ma ku temu powody, bo zamościanie dysponują składem, który pozwala myśleć realnie o dwóch czołowych miejscach, dających prawo gry w barażach o Superligę.

- Rzeczywiście, nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek miał przed rozgrywkami podobny kłopot, a jest to kłopot bogactwa – mówi szkoleniowiec drużyny, która w tym roku będzie walczyć pod szyldem PWSZ Zamość. – Mamy w kadrze sześciu graczy i o żadnego z nich nie muszę w czasie meczu drżeć. A do tego dochodzi przecież rywalizacja między chłopakami na treningach o miejsce w składzie. Nic, tylko się cieszyć.

Zamojscy pingpongiści nie dość, że "straszą nazwiskami", to wydają się też być w wybornej formie, co potwierdziły Mistrzostwa Polski AZS rozegrane 25 sierpnia w Częstochowie. W mocnej stawce ekipa z Zamościa okazała się bardzo pazerna, zajmując całe podium. Złoty medal trafił na szyję Macieja Nowalińskiego, srebrny wywalczył Igor Zawadskyi, a stawkę uzupełnił Marcin Litwiniuk. Jeżeli dodamy do tego piąte miejsce Dariusza Kiełba, siódmą lokatę Pawła Kozieła i dwunastą Rostislava Majovca, to mamy pełen obraz dominacji w akademickich mistrzostwach podopiecznych Piotra Kostrubca.

 

Cały artykuł w papierowym wydaniu "Kroniki Tygodnia".

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe