Gm. Susiec: Impreza na otwarcie letniska w Majdanie Sopockim

  • 01.07.2017, 09:00
  • ak
Gm. Susiec: Impreza na otwarcie letniska w Majdanie Sopockim susiec.pl
To ma być święto dla mieszkańców gminy Susiec, ale też odwiedzających ten rejon turystów. Jutro (niedziela, 2 lipca) w Majdanie Sopockim zaplanowano kilkugodzinną zabawę na otwarcie letniska. Wydarzeniu patronuje Kronika Tygodnia.

Atrakcji zaplanowano bardzo wiele. Zacznie się o godz. 13 od zawodów strażackich na boisku szkoły w Majdanie Sopockim. Później impreza przeniesie się na parkingu przy zalewie. Tam strażakom wręczone zostaną nagrody i puchary. Zaprezentują się m.in. zespoły Sopocka Nuta, Dmytro Reszetnyk, wirtuoz muzyczny z Ukrainy, grupa taneczna HipHop działająca przy GOK-u w Suścu. O godz. 19 na scenie pojawi się zespół Imperium, dwie godziny później zagra Solaris, a zabawę zakończy Jako tako.

Więcej zapowiedzi imprez w naszym informatorze kulturalnym CO, GDZIE, KIEDY

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe