Zamość: Mplaneta w podstrefie ekonomicznej otwarta

  • 28.06.2017, 09:00
  • mk
Zamość: Mplaneta w podstrefie ekonomicznej otwarta mk
W piątek, 23 czerwca, w siedzibie nowego salonu meblowego Mplaneta przy ul. Strefowej 6 odbyła się konferencja prasowa w związku z otwarciem tej firmy w zamojskiej podstrefie ekonomicznej. Niebawem przy salonie Mplaneta ma powstać fabryka.

W konferencji z okazji otwarcia Mplanety udział wzięli: prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, właściciel Mplanety Piotr Poznański i manager obiektu Barbara Poznańska. Towarzyszyli im zamojscy przedsiębiorcy (w tym wykonawcy obiektu) oraz przedstawiciele władz miasta.

 – Państwo Poznańscy swoją determinacją spowodowali, że mamy tak piękny, nowy obiekt w mieście. Trzymam kciuki za dalsze plany rozwoju. Chcę zapewnić, że w ramach naszych możliwości i obowiązków będziemy wspierać kolejne inwestycje. Jesteśmy do dyspozycji – powiedział prezydent Wnuk, który pogratulował przedsiębiorcy nowej inwestycji.

 – W nowym zakładzie znalazło zatrudnienie 35 osób osób, czyli łącznie firma będzie zatrudniała niecałe 50 osób. W najbliższym czasie zamierzamy otworzyć w sąsiedztwie salonu Mplaneta fabrykę, która będzie produkować meble. Taka fabryka może zatrudnić nawet do 200 osób. Obecnie jesteśmy po ocenie formalnej złożonego unijnego wniosku i wszystko wskazuje na to, że niebawem postawimy tu fabrykę – podkreślił Piotr Poznański.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Zdjęcia (37)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CORLEONE  2
CORLEONE 2 11.12.2020, 22:53
Jeden złodziej zamknięty na 3 miesiące wiosny w prawie nie czyni . To wierzchołek Zamojskiej GÓRY ZŁODZIEJSKIEJ . Wiadome jest od lat 90 że biznes to układ złodziejski z politykami w tle .Zdjęcia pokazują z kim Piotr P . ma konszachty widać Andrzeja W. [nuka ] . Afera ta to początek z aferami w Zamojskim Światku oszustw biznesu . Dziennikarzy Kroniki zachęcam poznania kulisów innego oligarchy Tadeusza R. [ozmusa ] często występującego w opiniach czytelników i jego bogatej kariery w Zamościu . Piotr P. to mały Pikuś podług tego ASA Budownictwa . Tak wygląda przekręt jeden opisany a drugi czeka na odkrycie na nowo afery ostatnich lat w mieście skorumpowanym do szpiku kości .
Edward
Edward 11.12.2020, 12:44
A teraz tego złodzieja zamknęli, co Pan na to Panie Wnuk ?
szafa
szafa 17.12.2020, 21:28
Nic a co, przecież on i reszta tylko tam tort smakowali

Pozostałe