Plenerowa siłownia do wygrania. Głosuj na Hrubieszów

  • 26.06.2017, 08:00
  • ak
Plenerowa siłownia do wygrania. Głosuj na Hrubieszów
Jeszcze tylko kilka dni zostało, aby głosować. Dzięki wsparciu internautów Hrubieszów może wygrać plenerową siłownię w ogólnopolskiej akcji "Nestle porusza Polskę".

Szanse na nagrody w tym konkursie ma 16 polskich gmin, które w internetowym głosowaniu zdobędą najwięcej głosów. Wspierać wybrane przez siebie lokalizacje można jeszcze tylko do piątku 30 czerwca.

O plenerową siłownię od Nestle walczy m.in. Hrubieszów.  Jeśli wygra, to urządzenia do ćwiczeń pojawią się na terenie ośrodka sportu i rekreacji, który zgłosił się do konkursu. Siłownia ma się składać z czterech podwójnych urządzeń. To biegacz i orbitrek, rowerek i "jeździec", "surfer" i "twister", drabinka i podciąg nóg oraz pojedynczy wioślarz.

Aby plan się powiódł i siłownia powstała, trzeba głosować na internetowej stronie www.nestleporusza.pl. Każdy może oddać dziennie jeden głos.

To już druga edycja konkursu "Nestle porusza Polskę", którego celem jest promocja aktywnego spędzania czasu i przebywania na świeżym powietrzu oraz poprawa kondycji fizycznej Polaków. 

CZYTAJ TAKŻE: ZS NR 2 W ZAMOŚCIU WALCZY O PLAC ZABAW

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe