Tomaszowskie: Bezpłatne badania mammograficzne dla pań

  • 26.06.2017, 07:33
  • ak
Tomaszowskie: Bezpłatne badania mammograficzne dla pań
Już za nieco ponad tydzień mieszkanki kilku miejscowości w powiecie tomaszowskim będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych.

Mammobus przyjedzie na początku przyszłego miesiąca. 6 lipca zatrzyma się przy Ośrodku Zdrowia w Telatynie, dzień później badania prowadzone będą na placu obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łaszczowie, zaś 14 lipca mammografia ma być wykonywana przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu.

Ta oferta profilaktycznych, darmowych badań jest adresowana do pań w wieku 50–69 lat, które nie robiły badań od co najmniej 2 lat. Nie trzeba skierowania lekarskiego. Należy jednak wcześniej się zarejestrować pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie internetowej www.mammo.pl/formularz.

Badania prowadzone są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe