Sobótka Wędkarska w Krynicach. Zagra Solaris i Accord

  • 25.06.2017, 12:15 (aktualizacja 25.06.2017, 12:20)
  • ak
Sobótka Wędkarska w Krynicach. Zagra Solaris i Accord
Zaczęło się dzisiaj rano od wędkarskich zawodów, ale potrwa aż do wieczora. Dzisiaj w Krynicach odbywa się kolejna edycja Sobótki Wędkarskiej.

Zawody wędkarskie na miejscowym zalewie rozpoczęły się rano. Dalsza część wydarzenia już za kilka godzin.

Od godz. 16 ona boisku w Krynicach rozpocznie się festyn świętojański, podczas którego rękodzieło oraz kunszt kulinarny zaprezentują panie z kół gospodyń wiejskich. Będą także konkursy na poszukiwanie kwiatu paproci oraz na najpiękniejszy wianek sobótkowy.

Zaprezentują się "Krynickie Szuwarki", "Pojednanie", Aneta Szpinda, Szczebrzeska Kapela Podwórkowa. W cygańskie rytmy wprowadzą Arabeski z Mircza.

Około godz. 20 zaplanowano puszczanie wianków na zalewie. Potem rozpocznie się zabawa w rytmie disco polo. Zagrać ma zespół Solaris, a później Accord. Do później nocy potrwa dyskoteka z  Dj SML.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alicja z Hrebennego
Alicja z Hrebennego 26.06.2017, 02:15
Buonaserata e saluti tutti

Pozostałe