Wędkarska Sobótka z "Kroniką" w Krynicach

  • 20.06.2017, 06:00 (aktualizacja 20.06.2017, 08:22)
  • roh
Wędkarska Sobótka z "Kroniką" w Krynicach
Zaplanowano łowienie ryb, poszukiwanie kwiatu paproci i wicie wianków, a wieczorem puszczanie ich na wodę i zabawę w rytmie disco polo. "Kronika Tygodnia" zaprasza 25 czerwca na "Sobótkę Wędkarską" do Krynic.

Impreza rozpocznie się tradycyjnie zawodami wędkarskimi o Puchar Wójta Gminy na Największą Rybę. Wędkowanie zacznie się o godz. 8.30 na miejscowym zalewie. Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: młodzicy, juniorzy i seniorzy.

Od godz. 16.00 organizatorzy zapraszają na miejscowe boisko, gdzie rozpocznie się festyn świętojański, podczas którego rękodzieło oraz kunszt kulinarny zaprezentują panie z kół gospodyń wiejskich. Będą także konkursy: poszukiwanie kwiatu paproci oraz na najpiękniejszy wianek sobótkowy. Zaprezentują się "Krynickie Szuwarki", "Pojednanie", Aneta Szpinda, Szczebrzeska Kapela Podwórkowa. W cygańskie rytmy wprowadzą Arabeski z Mircza. Około godz. 20.00 zaplanowano puszczanie wianków na zalewie. Potem rozpocznie się zabawa w rytmie disco polo. Około godz. 21.00 na scenie pojawi się zespół Solaris, a później Accord. Spragnionym tańców przygrywać będzie do później nocy Dj SML.

Więcej o imprezie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe