Zamość: Na praktykach w Lizbonie

  • 06.09.2016, 13:33
  • Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]
Zamość: Na praktykach w Lizbonie
Grupa młodzieży z zamojskiej "Budowlanki" przez dwa tygodnie zdobywała doświadczenie zawodowe na praktykach w Lizbonie, stolicy Portugalii. Uczniowie pracowali w firmach z branż zgodnych z profilami ich kształcenia.

W projekcie "Zbuduj swoją pozycję zawodową", realizowanym w ramach programu Erasmus+ uczestniczyło dwudziestu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Przez dwa tygodnie pracowali w firmach z branży komputerowej, restauracjach, cukierniach i zakładach fryzjerskich. 

Więcej na ten temat przeczytasz w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia | Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz do nas: [email protected]

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe