Jak Ty to widzisz? Komputerowe badanie wzroku w ośrodku zdrowia w Mirczu i Kryłowie

  • 19.06.2017, 07:00
  • ak
Jak Ty to widzisz? Komputerowe badanie wzroku w ośrodku zdrowia w Mirczu… freeimages.com
Na co dzień okulista w ośrodku zdrowia w w Mirczu i Kryłowie nie przyjmuje, ale już za kilka dni mieszkańcy gminy będą tam mogli skorzystać z komputerowych badań wzroku.

Specjaliści przyjadą do obu miejscowości za tydzień, w poniedziałek 26 czerwca. Przyjmować będą w ośrodku zdrowia przy ul. Hrubieszowskiej 1 w Kryłowie (w godz. 10-13) oraz przy ul. Lipowej 3 w Mirczu (w godz. 14-16).

Prowadzone tam mają być komputerowe badania wzroku oraz pomiary ciśnienia śródgałkowego. Zainteresowani (osoby powyżej 16 roku życia) już mogą się zapisywać telefonicznie: (84) 651 91 06 (Mircze) i (84) 651 98 06 (Kryłów).

Koszt badania komputerowego to 5 zł, a pomiaru ciśnienia - 10 zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe