Hrubieszów: Ich Toje zagra na powitanie wakacji

  • 18.06.2017, 16:30
  • ak
Hrubieszów: Ich Toje zagra na powitanie wakacji facebook.com/ichtroje
Zespół "Ich Troje" będzie gwiazdą planowanego na przyszłą niedzielę (25 czerwca) festynu na powitanie wakacji w Hrubieszowie. Publiczność bawić się będzie także podczas koncertów Sebastiana Riedla i grupy Cree oraz Pruderii. Atrakcji będzie więcej.

Piknik ma się odbyć przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zabawie zacznie się o godz. 15. W programie mnóstwo ciekawych wydarzeń. Zaplanowano m.in. bitwy na balony z wodą i oficjalne otwarcie ścianki do graffiti. Będzie też park zabaw dla dzieci i ogródek z cateringiem, zaplanowano liczne zabawy, konkursy i animacje.

Muzyczna część imprezy wystartuje o godz. 18. Wtedy rozpoczną się koncerty. Kolejno zagrają: Ściana W, Pruderia, Sebastian Riedel& Cree, a na koniec zespół Ich Troje.

Kilkugodzinna zabawa zakończy się przed północą pokazem sztucznych ogni.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe