Tyszowce, Zamość: Sukcesy zawodników MKS Pogoń w zapasach i sumo

  • 18.06.2017, 07:18
  • ak
Tyszowce, Zamość: Sukcesy zawodników MKS Pogoń w zapasach i sumo MKS Pogoń Tyszowce
Złoto dla zapaśnika Jakuba Antoszewskiego i cała kolekcja medali sumoków - tak podsumować można ostatnie starty zawodników Miejskiego Klubu Sportowego Pogoń Tyszowce.

Jakub Antoszewski, wychowanek tyszowieckiego klubu, jako zawodnik Agrosu Zamość stawał na najwyższym podium podczas rozegranego w Kartuzach Międzynarodowego Pucharu Kaszub w zapasach. Zawodnik startując w kategorii do 100 kilogramów potwierdził swoją wysoką formę, nie dając rywalom żadnych szans.

W tym samym czasie jego koleżanki i koledzy z MKS Pogoń walczyli w Łodzi na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Sumo. Zdobyli tam aż 8 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli Adrian Rudnik i Jagoda Gniwek. Srebrne krążki wywalczyli Kewin Materna, Szymon Wlaź i Michał Stawarski, a na brązowe zasłużyli Jakub Flak, Wiktoria Mazurek i Aleksandra Pitura.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JAN
JAN 20.06.2017, 11:27
Zawodnicy z Tyszowiec i z Chełma a gdzie wychowankowie z Agrosiku ?
Następne zakupy !

Pozostałe