Hrubieszów: Charytatywny maraton tańca. Salsation & zumba dla Kasi

  • 17.06.2017, 06:00
  • ak
Hrubieszów: Charytatywny maraton tańca. Salsation & zumba dla Kasi
To okazja, aby przez kilka godzin świetnie się bawić, a jednocześnie zrobić coś dobrego. W niedzielę (18 czerwca) w Hrubieszowie odbędzie się charytatywny maraton salsation i zumby. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze dla 3,5-letniej Kasi.

Kasia ma 3,5 roku. Jest wesołą dziewczynką, która lubi zabawy z rówieśnikami. Urodziła się w siódmym miesiącu ciąży. Ważyła zaledwie 900 gram, w szpitalu spędziła prawie trzy miesiące. Niestety wcześniactwo pozostawiło po sobie ślad. Kasia cierpi na wodogłowie pokrwotoczne, padaczkę objawową, mózgowe porażenie dziecięce i obustronny zanik nerwów wzrokowych, który spowodował utratę wzroku. Kasia potrzebuje ciągłej rehabilitacji i sprzętu rehabilitacyjnego, który pomaga jej w drodze do samodzielności i prawidłowego rozwoju.

Aby pomóc dziewczynce i jej rodzicom, w Hrubieszowie organizowana jest kolejna charytatywna impreza. Zacznie się w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 17 i potrwa do godz. 20. Przez te trzy godziny będzie można tańczyć, ćwiczyć i bawić się przy muzyce z instruktorkami i instruktorami zumby i salsation z Warszawy, Chełma, Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Tyszowiec, Dołhobyczowa, Hrubieszowa, Werbkowic i Parczewa.

Wstęp kosztuje 20 zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe