Rowerem przez Krynice

  • 06.09.2016, 07:09
  • Robert Horbaczewski
Rowerem przez Krynice
Ponad 32 km liczy nowopowstały szlak rowerowy, który przebiega przez gminę Krynice. Składa się z trzech tras. Inicjatorzy jego utworzenia zapraszają rowerzystów 11 września na inauguracyjny rajd rowerowy.

Szlak rowerowy to inicjatywa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Krynice. Sfinansowany został z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (24,8 tys. zł) w ramach projektu "Inicjatywy obywatelskie na rzecz ekorozwoju". Szlak rowerowy przebiega przez najbardziej atrakcyjne krajobrazowo i historycznie miejsca na terenie gminy. Liczy łącznie 32,5 kilometry.

W związku z otwarciem szlaku wójt gminy Krynice, miejscowy GOK, koło wędkarskie, a także Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Krynice zapraszają na rajd rowerowy, który wystartuje w niedzielę, 11 września, o godz. 16.00. Zapisy na rajd przyjmowane są do 7 września w godz. 7.30-15.30 pod nr tel. 84 663 02 25 lub 663 01 07.

Więcej o trasach rowerowych w gminie Krynice przeczytasz w papierowym wydaniu "Kroniki Tygodnia"

Robert Horbaczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
monil
monil 06.09.2016, 22:15
Chętnie bym się wybrał na mojej indianie, ale w Krynicy byłem tylko na wakacje więc przyjdzie mi czekać do próby po oficjalnym otwarciu do przyszłego roku ;)

Pozostałe