Ekstremalne wędkowanie nad zalewem w Nieliszu

  • 09.06.2017, 06:00
  • ak
Ekstremalne wędkowanie nad zalewem w Nieliszu Organizatorzy
Przez całą dobę próbowali złapać na haczyki swoich wędek jak najwięcej jak największych ryb. Takie zadanie mieli przed sobą uczestnicy XVIII Maratonu Browning Feder Extreme, który zamojski okręg Polskiego Związku Wędkarskiego zorganizował nad zalewem w Nieliszu.

Wędkarski maraton zaczął się o godz. 10 rano w ostatnią sobotę (3 czerwca), a zakończył o tej samej godzinie, ale nazajutrz. W wydarzeniu wzięło udział aż 255 wędkarzy z całej Polski, którzy tworzyli 85 trzyosobowych drużyn. Łączna waga złowionych ryb przekroczyła 4 300 kg, a gatunkiem dominującym był leszcz.

Klasyfikacji indywidualnej wygrał Sławomir Stępniak z drużyny Azoty Puławy Rekiny, z wynikiem 111560 pkt (ok. 111 kg złowionych ryb). Jego ekipa triumfowała zaś w klasyufikacji drużynowej. Nagrodę za największą złowioną rybę (2790 gramów) otrzymał Andrzej Ołtarzewski.

Gościem honorowym imprezy był był wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk. 

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe