Gm. Tomaszów Lubelski: Jakie oni mają marzenia? Wyniki konkursu plastycznego

  • 08.06.2017, 08:00 (aktualizacja 08.06.2017, 08:21)
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Jakie oni mają marzenia? Wyniki konkursu plastycznego Organizatorzy
Pierwszy Integracyjny Konkurs Twórczości Plastycznej „Mamy prawo do marzeń” w gminie Tomaszów Lubelski został rozstrzygnięty. Jego oficjalne podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się w środę (7 czerwca).

Swoje prace do konkursu zgłosiło 40 uczniów gminnych szkół. Wśród wyróżnionych znaleźli się także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Szarowoli. Komisja przyznała siedem nagród głównych w każdej z kategorii wiekowych.

Wśród najmłodszych, uczniów klas I-III szkół podstawowych nagrodzeni zostali: Radosław Szponar (ZSP w Majdanie Górnym), Wiktoria Majdanik (NSP w Rogóźnie) i Klaudia Krzymowska (ZSP w Sabaudii).

W kategorii klasy IV-VI najciekawsze prace stworzyli: Krzysztof Krawczyk (SP w Typinie), Martyna Gardyjas (SP w Typinie) i Kinga Kozyra (ZSP w Majdanie Górnym). Najlepszą pracę w kategorii gimnazjum wykonała Karolina Misiak (ZSP w Łaszczówce).

Nagrody i podziękowania wręczyła wójt Marzena Czubaj-Gancarz.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe