Zamość: Jak zrobić dobre zdjęcie? Warsztaty fotograficzne w Bibliotece Pedagogicznej (ZDJĘCIA)

  • 07.06.2017, 05:35 (aktualizacja 07.06.2017, 05:42)
  • es
Zamość: Jak zrobić dobre zdjęcie? Warsztaty fotograficzne w Bibliotece Pedagogicznej (ZDJĘCIA) Ewa Szymańska
We wtorek (6 czerwca) w zamojskiej Bibliotece Pedagogicznej odbyły się pierwsze z cyklu zajęć w ramach warsztatów fotograficznych organizowanych przez tę placówkę. W spotkaniach biorą udział młodzi mieszkańcy miasta.

Wtorkowe, dwugodzinne spotkanie było wstępem do dużego projektu zatytułowanego "Oblicza Roztocza". Warsztaty poprowadził prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego Andrzej Pogudz.

Na spotkanie przybyła głównie młodzież, ale też osoby dorosłe, zainteresowane fotografią. Wszyscy mieli okazję poznać historię fotografii oraz skorzystać z wielu przydatnych wskazówek m.in. na co zwrócić uwagę przy wyborze aparatu, jak forografować, a czego unikać, aby wyszło dobre zdjęcie. Zainteresowani dowiedzieli się także czym jest portret i jak go wykonać.

W ramach całego projektu będą ogłoszone również dwa konkursy: plastyczny, skierowany do osób ze szkół podstawowych "Pocztówka z Roztocza" i drugi, już dla starszych uczniów "Roztocze w obiektywie".

– Cały cykl ma służyć rozwijaniu kreatywności, wrażliwości i pobudzeniu wyobraźni twórczej młodzieży – komentuje dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Dorota Mach.

es

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe