Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro!

  • 05.06.2017, 21:45
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już jutro!
Jutro, jak co wtorek w punktach sprzedaży w całym regionie dostępny będzie nowy Numer Kroniki Tygodnia. O czym piszemy tym razem?

>>>> Co się z tymi ludźmi dzieje? W ostatnim czasie hrubieszowska policja odnotowuje coraz więcej interwencji mogących świadczyć o nasilającym się zjawisku przemocy w rodzinie

>>>> Parkomaty, bilety, nowe stawki. Te zmiany wprowadziły w Zamościu sporo zamieszania. Podpowiadamy, jak parkować na Starówce.

>>>> Estoński pokerzysta zesłany do Hrubieszowa za przegrany zakład, może liczyć na miesięczny urlop w tym mieście, o jakim wielu mogłoby jedynie pomarzyć

>>>> Nie masz pomysłu na weekend? Wybierz się na Dni Chrząszcza do Szczebrzeszyna, gdzie gwiazdą będzie Kasia Kowalska. W nowym numerze znajdziecie też inne weekendowe propozycje imprez.

>>>> Pań, które są gotowe oddać się w ręce fryzjera, kosmetyczki i stylistki nie brakuje. Może Ty także chcesz przejść metamorfozę z Kroniką Tygodnia?

>>>> Są w naszym kraju naukowcy, którzy twierdzą, że pod naszymi stopami znajdują się niezmierzone bogactwa. Ropa? – więcej niż w Arabii Saudyjskiej. Gaz? – pod dostatkiem. Są też m.in. złoża tytanu i źródła geotermalne. 

Te i wiele, wiele innych ciekawych tematów w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe