Zamość: Muzeum Arsenał zorganizowało piknik dla dzieciaków (ZDJĘCIA)

  • 05.06.2017, 14:39
  • ak
Zamość: Muzeum Arsenał zorganizowało piknik dla dzieciaków (ZDJĘCIA) Muzeum Zamojskie
Dzień Dziecka był okazją do zorganizowania pikniku, który w niedzielę (4 czerwca) odbył się przy Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał w Zamościu. W przygotowaniu imprezy pod hasłem "Strażak – Super Bohater Naszych Czasów” pomogła zamojska komenda straży pożarnej.

Podczas pikniku dzieci i ich rodzice mieli okazję z bliska i bardzo dokładnie obejrzeć sprzęt służący ratowaniu ludzi. To była nie tylko pouczająca, ale też pasjonująca lekcja, zwłaszcza, że obecni na imprezie strażacy chętnie opowiadali o specyfice swojej pracy.

Podczas rozmów najmłodsi zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa w szkole, w domu a także w trakcie letniego wypoczynku. Szczególną uwagę zwrócono na kwestie odpowiedniego postępowania na wypadek powstania pożaru.

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe