Krasnobród: Badanie na oko. Sprawdź swój wzrok

  • 05.06.2017, 06:00
  • ak
Krasnobród: Badanie na oko. Sprawdź swój wzrok freeimages.com
Okulista na co dzień w ośrodku zdrowia w Krasnobrodzie nie przyjmuje, ale jutro (wtorek, 6 czerwca) mieszkańcy miasteczka i okolic będą mieli okazję sprawdzić swój wzrok.

Do przychodzi przy ul. Lelewela 2 w Krasnobrodzie przyjadą specjaliści ze spółki OKO-LUX. Pacjentów przyjmować mają w godz. 11-13. Prowadzone będą komputerowe badania wzroku (koszt 5 zł) oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego (10 zł).

Warto wcześniej zarejestrować się i umówić na wizytę, telefonując pod nr 84 660 71 99.

Podczas badania istnieje możliwość zapisania się na konsultację okulistyczną oraz zamówienia okularów korekcyjnych. Akcja jest skierowana do osób powyżej 16 roku życia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe