Krynice: GOK zdobył pieniądze. Będą artystyczne warsztaty dla dzieci

  • 05.06.2017, 05:25
  • ak
Krynice: GOK zdobył pieniądze. Będą artystyczne warsztaty dla dzieci freeimages.com
Warsztaty muzyczne i plastyczne, spotkania, wyjazdy - to m.in. złoży się na projekt "Krynickie inspiracje". Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach ma na ten cel pieniądze z dotacji Narodowego Centrum Kultury.

Przedsięwzięcie jest adresowane do uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjalistów. Grupa, która weźmie w nim udział ma liczyć 12 osób i zostanie wybrana w tym miesiącu. Pierwsze zajęcia odbędą się w lipcu i potrwają do listopada.

W programie są spotkania z regionalistą, warsztaty muzyczne i plastyczne z elementami arteterapii, wyjazd edukacyjny na koncert muzyki ilustracyjnej do Filharmonii Lubelskiej oraz wystawa malarska prac uczestników projektu. Całość zakończy happening, a podsumowanie wszystkich przedsięwzięć znajdzie się w okolicznościowym folderze. 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe