Belgijka z Mplanetą rekordowa!

  • 01.06.2017, 16:33 (aktualizacja 09.06.2017, 08:59)
  • wd
Belgijka z Mplanetą rekordowa!
W Dniu Dziecka (1 czerwca) na Rynku Wielkim w Zamościu było naprawdę gorąco. A to za sprawą nie tylko temperatury, ale i belgijki. Ok. 3 tys. osób zatańczyło w rytmie skocznego utworu belgijskiej grupy Lais. I w ten sposób rekord Polski w grupowym tańcu belgijce należy do Zamościa! Mplaneta była tam razem z Wami. Już wkrótce Wy możecie być z Mplanetą!

Od godziny 11.00 na Rynku Wielkim prowadzona była rejestracja, wydawanie identyfikatorów z numerami startowymi. A tuż po odegraniu hejnału wszyscy ruszyli w rytm muzyki. Udaną próbę bicia rekordu Polski we wspólnie tańczonej belgijce w Dzień Dziecka zamościanom zafundowała Młodzieżowa Rada Miasta Zamość. Sponsorami tego wydarzenia byli m.in. prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk oraz nowo powstająca Galeria Meblowa Mplaneta.  

Mplaneta zagrzewała do tańca ponad 3-tysięczny tłum. Od tego nowo powstającego salonu meblowego można było też dostać miłe gadżety, np. smycze, poduszki, długopisy i karty rabatowe na zakupy w Mplanecie.

Ok. godz. 13 Biuro Rekordów przyznało certyfikat w kategorii „Najwięcej osób tańczących belgijkę jednocześnie”.

Rekordem pozostaje się cieszyć, a szykować się warto na kolejne superwydarzenie, jakim będzie otwarcie Mplanety! To już 23 czerwca przy ul. Strefowej 6 w Zamościu. Otwarciu jedynego takiego salonu meblowego w mieście, w którym meble i technologia stanowią idealny duet, towarzyszyć będzie piknik rodzinny z udziałem gwiazd Norbiego i Omen Band. Nie przegapiliście belgijki, nie przegapcie też kosmicznego otwarcia Mplanety! Możecie zabrać tam dzieci, a nawet przyjść z pupilem. I nie zapomnijcie wykorzystać kuponów rabatowych.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Artykuł sponsorowany

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:Pozostałe