W Aleksandrowie ruszył PaTPORT

  • 01.06.2017, 15:30
  • ak
W Aleksandrowie ruszył  PaTPORT KPP Biłgoraj
Dzisiaj w Aleksandrowie rozpoczął swoją działalność PaTPORT. To profilaktyczna inicjatywa, która może powstać w każdej szkole ponadpodstawowej. Wszystko po to, by promować wśród młodzieży życie wolne od przemocy i uzależnień.

Inicjatorami przedsięwzięcia byli uczniowie Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie. Grupa 17 uczniów włączyła się w działania programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.

Podczas dzisiejszego otwarcia obecni byli m.in. dyrektor gimnazjum Jan Palikot, wójt Aleksandrowa Józef Henryk Biały i podinsp. Marek Jamroz, zastępca komendanta powiatowego policji w Biłgoraju, który na ręce kapitana nowego PaTPORTU Kamili Czerniak złożył podziękowania i życzenia sukcesów nowym członkom społeczności PaT. Opiekunami nowo powstałego PaTPORTU w Aleksandrowie zostały Ewa Maciocha i Iwona Czarnecka.

Młodzież z Gimnazjum w Aleksandrowie przygotowała na tę okazję spektakl „W obliczu uzależnień” . Na uroczystość przybyły również grupy PaTowskie z Chełma, Biłgoraja i Frampola.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe