Zwierzyniec: Oto zwycięski plakat na LAF 2017

  • 29.05.2017, 07:00
  • ak
Zwierzyniec: Oto zwycięski plakat na LAF 2017 laf.net.pl
Rozstrzygnięto już konkurs na plakat, który promować ma tegoroczną Letnią Akademię Filmową w Zwierzyńcu. Jego autorem jest Adam Kołakowski.

Konkurs dla 18. edycji LAF został ogłoszony kilka tygodni temu. Nadesłanych zostało przeszło 120 projektów plakatów, które miałyby promować tegoroczną filmową ucztę w Zwierzyńcu. Wygrała praca Adama Kołakowskiego, nawiązująca do jednego z tematów wydarzenia, czyli cyklu "18 mieć lat to nie grzech". 

W nagrodę Adam Kołakowski otrzyma 2000 złotych i bezpłatną akredytację na tegoroczne pokazy filmowe. Jego plakat będzie wykorzystywany w promocji imprezy i podczas akademii w Zwierzyńcu, która w tym roku odbędzie się między 11 a 20 sierpnia. 

Organizatorzy LAF czekają jeszcze na zgłoszenia wolontariuszy, którzy chcą pomóc w organizacji tegorocznego święta filmu w Zwierzyńcu. Nabór chętnych trwa do 9 lipca, a szczegółowe informacje w obydwu sprawach można znaleźć na stronie: www.laf.net.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe