Zamość: Sukces zawodniczek z PWSZ w trójboju siłowym

  • 14.05.2017, 13:30
  • ak
Zamość: Sukces zawodniczek z PWSZ w trójboju siłowym PWSZ Zamość
Bardzo dobry start zanotowały zawodniczki reprezentujące zamojską PWSZ podczas Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym.

Zawody odbyły się w miniony weekend w Katowicach. W kategorii kobiet rozegrano zawody o Puchar Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego.

Reprezentantki Zamościa wypadły bardzo dobrze. Agata Sałamacha w kategorii powyżej 84 kg zdobyła złoty medal, a Agnieszka Kuczmaszewska w kategorii do 57 kg zajęła wysokie 12 miejsce.

Wyniki zamojskich studentek wpłynęły na wysoką lokatę ich uczelni w klasyfikacji generalnej. PWSZ znalazła się na 7 miejscu na 33 sklasyfikowane uczelnie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe