Hrubieszów: Wężykiem na rowerze podjechał do komendy, żeby sprawdzić, czy jest... trzeźwy

  • 12.05.2017, 11:06
  • ak
Hrubieszów: Wężykiem na rowerze podjechał do komendy, żeby sprawdzić, czy jest... trzeźwy KPP Hrubieszów
Gdyby przyszedł na piechotę, problemu było nie było. Ale jest. Bo 29-latek przybył do komendy policji w Hrubieszowie na rowerze. Chciał sprawdzić swój stan trzeźwości. Był kompletnie pijany.

Młody mieszkaniec gm. Hrubieszów stawił się w KPP w czwartek (11 maja) wieczorem. Powiedział, że chce sprawdzić swój stan trzeźwości. Dyżurny przeprowadził badanie za pomocą urządzenia „alko blow”, które wykazało obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tymczasem policjant zorientował się, że obywatel dojechał do komendy rowerem. Nie było wyjścia. Na miejsce wezwano patrol, który ponownie przebadał mężczyznę. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mężczyzna próbował się ratować. Zapewniał, że rowerem nie jechał, a tylko odpychał się na nim jak na hulajnodze. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Policyjne kamery zarejestrowały, jak cyklista jedzie do komendy wężykiem.

Teraz 29-latek odpowie przed sądem za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe