Ćwiczenia pod kryptonimem "Puma-17". Mundurowi szkolili się w Zamościu (ZDJĘCIA)

  • 12.05.2017, 06:00
  • ak
Ćwiczenia pod kryptonimem "Puma-17". Mundurowi szkolili się w Zamościu (ZDJĘCIA) NOSG
W Zamościu odbyły się ćwiczenie dowódczo-sztabowe wspomagane komputerowo pod kryptonimem "Puma-17'". Zostały zorganizowane przez 1. Warszawską Brygadę Pancerną, ale brali w nich udział żołnierze miejscowego batalionu zmechanizowanego i wojskowi z dywizjonu w Siedlcach, ale także pogranicznicy.

Dla wszystkich wojskowych udział w szkoleniu zakończył się uzyskaniem specjalnych certyfikatów. Niektórzy odebrali też pamiątkowe odznaki 1.Warszawskiej Brygady Pancernej. Z ramienia NOSG w ćwiczeniach uczestniczyło 12 funkcjonariuszy SG pełniących funkcję:  oficerów łącznikowych, dowódców operatorów, operatorów.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe