Tomaszów Lubelski: Jak ugościć turystów? Zaproszenie na szkolenie

  • 07.05.2017, 16:01
  • ak
Tomaszów Lubelski: Jak ugościć turystów? Zaproszenie na szkolenie freeimages.com
Jak przygotować się na przyjęcie turystów? Czym ich ugościć? Jak zdrowo karmić? O tym m.in. będzie mowa podczas szkolenia, które organizuje Lokalna Organizacja Turystyczna "Roztocze".

Spotkanie informacyjno-edukacyjne zaplanowano na 17 maja (początek o godz. 10.30 w sali "B" Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim).

Uczestnicy będą mieli okazję poznać wymogi higieniczno-sanitarne, które należy spełnić przy wytwarzaniu i dystrybucji żywności tradycyjnej i lokalnej.

Udział w spotkaniu mogą wziąć zarówno członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej "Roztocze", jak i osoby zainteresowane tematyką np. organizatorzy plenerowych imprez, czy właściciele kwater agroturystycznych.

Szkolenie prowadzić będą pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tomaszowie Lubelskim. Udział należy potwierdzić mailem na adres: [email protected]

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe