Hrubieszów: Powstanie nowa siłownia w plenerze? Trzeba głosować

  • 07.05.2017, 07:00
  • ak
Hrubieszów: Powstanie nowa siłownia w plenerze? Trzeba głosować
Jest szansa na to, by w Hrubieszowie powstała nowa plenerowa siłownia. Miasto zgłosiło się do konkursu Nestlé Porusza Polskę, w którym można wygrać wyposażenie takiego obiektu. Aby zdobyć nagrodę, należy zyskać jak najwięcej głosów.

Głosowanie rozpocznie się już w najbliższą środę (10 maja) i potrwa do końca czerwca. W tym czasie mieszkańcy Hrubieszowa będą mogli oddawać głosy na lokalizację siłowni przy ul. Ciesielczuka, na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Im większe będzie poparcie, tym większa szansa na to, by hrubieszowianie zyskali w swoim mieście nowe miejsce do ćwiczeń. Firma Nestlé zapewni zwycięzcom konkursu wyposażenie placu do ćwiczeń o wartości ponad 16 tys. zł.

Szczegóły na stronie internetowej organizatora konkursu: www.nestleporusza.pl

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe