Zwierzyniec: Potrzebni wolontariusze na LAF. Ruszył nabór

  • 05.05.2017, 09:15
  • ak
Zwierzyniec: Potrzebni wolontariusze na LAF. Ruszył nabór freeimages.com
Chcesz mieć swój udział w organizacji wielkiego święta filmu? Zostań wolontariuszem Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Właśnie ruszył nabór chętnych do pracy przy tej wyjątkowej imprezie.

Tegoroczna LAF odbędzie się w połowie sierpnia. Już można sobie ten czas na wyjazd do Zwierzyńca rezerwować. Do pracy przy imprezie jej organizatorzy potrzebują wolontariuszy. Czekają na osoby w wieku co najmniej 16 lat, miłośników dobrego kina.

Mile widziane są osoby, które mają praktykę w działalności kulturalnej i zapał, znają języki obce. Podczas LAF potrzebni będą bileterzy, dystrybutorzy kopii filmowych i dziennikarze do redagowania okolicznościowej gazety, a także asystenci do spraw Public Relations oraz członkowie RAF, czyli grupy szybkiego reagowania.

Warunki, które trzeba spełniać to m.in.: dyspozycyjność między 9 a 21 sierpnia, a także rzetelność i zaangażowanie oraz szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chce się wykonywać. Kandydaci mogą też pomóc w rozprowadzaniu ulotek i redagowaniu katalogu LAF oraz pracach biurowych i organizacyjnych w Lublinie.

Wolontariusze będą mieć zapewnione bezpłatne noclegi w schronisku młodzieżowym i akredytację upoważniającą do wstępu na wszystkie odpłatne filmy, spektakle teatralne i inne wydarzenia podczas LAF.

Zgłoszenia chętnych są przyjmowane do 9 lipca, a szczegółowe informacje w tej sprawie można znaleźć na stronie: www.laf.net.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe