Prezydent Zamościa rozmawiał o gospodarce i finansach

  • 04.05.2017, 06:00
  • mk
Prezydent Zamościa rozmawiał o gospodarce i finansach facebook. Od lewej: prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, poseł Janusz Szewczak, burmistrz Tomaszowa Lub. Wojciech Żukowski.
W ostatnim czasie prezydent Zamościa Andrzej Wnuk uczestniczył w dwóch ważnych i ciekawych spotkaniach. W Rzeszowie rozmawiano o planach wicepremiera Morawieckiego. W Tomaszowie Lubelskim o finansach samorządów.

24 kwietnia prezydent Andrzej Wnuk uczestniczył w uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego wspominano przypadające w tym roku 80-lecie Centralnego Okręgu Przemysłowego. W latach 30. ubiegłego wieku to właśnie COP napędzał polską gospodarkę. Mówiono także o wspólnych przedsięwzięciach związanych z wdrażaniem planu wicepremiera Mateusza Morawieckiego, czyli Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. To strategiczny rządowy dokument, który opisuje i precyzuje gospodarczy plan dla Polski.

W Tomaszowie Lubelskim, na zaproszenie klubu "Gazety Polskiej", prezydent Wnuk wziął udział w spotkaniu z posłem Januszem Szewczakiem, analitykiem finansowym, zastępcą przewodniczącego sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

O szczegółach tych spotkań piszemy w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe