Zwierzyniec: Subtelne pejzaże z Roztocza na zdjęciach - zaproszenie na wernisaż

  • 28.04.2017, 13:00 (aktualizacja 28.04.2017, 20:20)
  • ak
Zwierzyniec: Subtelne pejzaże z Roztocza na zdjęciach - zaproszenie na wernisaż
Jutro (sobota, 29 kwietnia) w Centrum Kultury w Zwierzyńcu otwarta zostanie nowa wystawa. Na ekspozycję zatytułowaną „Roztocze - Pejzaż Subtelny” złożą się zdjęcia Roberta Sikory.

Autor fotografii to samouk. Z wykształcenia jest konstruktorem lotniczym, ale ma duszę humanisty. Jego pasja to chęć odkrywania świata za horyzontem. W swoich zdjęciach Robert Sikora łączy zamiłowanie do fotografii z miłością do świata przyrody.

Zdjęcia prezentowane na wystawie „Roztocze - Pejzaż Subtelny” są efektem kilku lat pracy oraz wielu setek kilometrów przemierzonych po polskim Roztoczu samochodem, na rowerze i pieszo oraz dziesiątek rozmów z mieszkańcami tej ziemi.

Wystawę będzie można oglądać w Zwierzyńcu do 24 maja. Jej jutrzejszy wernisaż rozpocznie się o godz. 18.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe