Tyszowce: Jakub Darmochwał przywiózł cztery medale z zawodów w Gruzji

  • 26.04.2017, 08:01
  • ak
Tyszowce: Jakub Darmochwał przywiózł cztery medale z zawodów w Gruzji MKS Pogoń Tyszowce
Cztery krążki: dwa złote i dwa brązowe wywalczył Jakub Darmochwał z MKS Pogoń Tyszowce podczas Mistrzostw Europy Seniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Gruzji.

Zawodnik tyszowieckiej Pogoni był najlepszy w kategorii wagowej do 92 kilogramów w grupie seniorów i młodzieżowców do 21 lat. Trzecie miejsca i brązowe medale wywalczył w wadze do 92 kilogramów wśród młodzieżowców do 23 lat i w kategorii drużynowej

Podczas gdy Darmochwał stawał na podium w Gruzji, jego koledzy zapaśnicy z MKS Pogoń Tyszowce walczyli w Chełmie w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików i Młodziczek w Zapasach. Pokazali tam wysoką formę. Srebrny medal zdobyła Jagoda Gniwek w kategorii wagowej do 67 kilogramów, a brązowy Michał Stawarski w kategorii do 73 kilogramów. W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników i zawodniczek z najlepszych klubów Polski, Białorusi i Ukrainy.

Przed zapaśnikami z Tyszowiec kolejne wyzwania. Już w najbliższy weekend Jakub Antoszewski wystartuje w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie będzie walczyć w kategorii do 100 kilogramów w zapasach zarówno w stylu wolnym, jak i w klasycznym.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe